top of page

 MEDICA 2024
Najväčší zdravotnícky veľtrh na svete 

11 Nov 2024 - 14 Nov 2024 

MEDICA 2024 opäť spojí celý svet medicíny, aby zrealizovala nadchádzajúci ročník najväčšieho zdravotníckeho veľtrhu na svete. Podujatie sa uskutoční v priestoroch výstaviska Messe Düsseldorf od 11. do 14. novembra 2024. Tento rok bude veľtrh naďalej hostiť paralelné podujatie COMPAMED, ktoré sa zameriava na špičkové riešenia pre zdravotnícke technológie. Duo veľtrhov bude spoločne reprezentovať zainteresované strany, produkty a služby pokrývajúce celé spektrum ambulantnej a klinickej starostlivosti. 

MEDICA Dusseldorf 2024 predstavuje bezkonkurenčnú medzinárodnosť zdravotníckeho a technologického trhu.

S vystavovateľmi z viac ako 66 krajín bude výstavný koncept reprezentovať najnovšie medicínske produkty a riešenia dostupné na medzinárodnej úrovni.

 

Návštevníci sa môžu oboznámiť s inováciami z piatich oblastí zamerania: 

- MEDICÍNSKE TECHNOLÓGIE A ZARIADENIA 

- DIGITÁLNE ZDRAVIE, LABORATÓRIÁ A DIAGNOSTIKA 

- PHYSIO TECHNOLÓGIE 

- JEDNORAZOVÉ MATERÁLY 

MEDICA Dusseldorf 2024 ponúka aj interaktívny networking a konferenčný program. Preskúmajte kľúčové témy zdravotníctva na ktoromkoľvek z fór MEDICA: Na fórach MEDICA INNOVATION FORUM a MEDICA HEALTH IT FORUM sa dozviete o najnovších inováciách v oblasti zdravotníckych technológií. Stretnite sa s lídrami v odvetví a preskúmajte špičkový pokrok v zdravotníctve na konferenciách a špeciálnych výstavách MEDICA, ktoré sa zaoberajú témami ako športová medicína a nositeľné technológie. 

Aby ste si počas podujatia zabezpečili pohodlný pobyt, odporúčame vám rezervovať si hotel v dostatočnom predstihu. Kontaktujte nás ešte dnes a užite si bezproblémovú služobnú cestu na najväčší európsky veľtrh zdravotníckej techniky! 

Koho tam môžete stretnúť 

MEDICA prináša pod jednu strechu výrobcov zdravotníckej, ortopedickej a laboratórnej techniky, komodít zdravotníckeho nábytku a spotrebného materiálu. Veľké zastúpenie majú aj poskytovatelia informačných a komunikačných technológií. Veľtrh navštevujú návštevníci z rôznych oblastí - od manažérov nemocníc, fyzioterapeutov a všeobecných lekárov až po obchodné spoločnosti v oblasti zdravotníctva, odborníkov na výskum a vývoj a zákonodarcov. 

V prípade záujmu o bezplatnú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

bottom of page